Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Jak chronić nasze informacje przed atakami w cyberprzestrzeni

Cyberbezpieczeństwo jest ważne, ponieważ smartfony, komputery i Internet są obecnie tak fundamentalną częścią współczesnego życia, że trudno sobie wyobrazić, jak moglibyśmy bez nich funkcjonować, w szczególności w stanie epidemii, gdy musimy ograniczyć swoje fizyczne kontakty. Dlatego też szczególnie dziś ważne jest, aby w ramach kilku kroków ograniczyć cyberprzestępcom zdobycie dostępu do zawartości naszych urządzeń ? smartfonów i komputerów ? za ich pośrednictwem do naszych kont bankowych, kont w portalach społecznościowych, skrzynek poczty elektronicznej ? zarówno prywatnych jak i służbowych.
Niezależnie od wielkości i rodzaju organizacji, w której pracujesz, ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego możesz być podatny na cyberataki i sposoby obrony przed nimi. Te podstawowe porady dotyczą zarówno twojego życia zawodowego, jak i prywatnego

PORADNIK Jak chronić nasze informacje przed atakami w cyberprzestrzeni

Skip to content