Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Burmistrz Piątku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski

W środę, 27 maja 2020 r. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń państwowych z okazji Dnia Samorządowca. W zaszczytnym gronie wyróżnionych samorządowców znalazł się Krzysztof Lisiecki, Burmistrz Piątku.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda przyznał ordery i odznaczenia państwowe osobom zasłużonym w działalności na rzecz samorządu  terytorialnego. Podczas środowej uroczystości zorganizowanej w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, związanej z Dniem Samorządu Terytorialnego, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, aktu dekoracji dokonała Minister Halina Szymańska, Szef Kancelarii Prezydenta RP.

Jednym z odznaczonych, za wybitne zasługi w działalności społecznej i samorządowej, KRZYŻEM KAWALERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI jest Krzysztof LISIECKI – Burmistrz Piątku. Gratulujemy!
foto: Krzysztof Sitkowski/KPRP i UM w Piątku

Skip to content