Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Julia z Piątku w finale Polska Miss Nastolatek 2023

Za nami półfinał konkursu Polska Miss i Polska Miss Nastolatek 2023. Świetnie poradziła sobie 17-letnia Julia z Piątku, która znalazła się w gronie finalistek. Wkrótce powalczy o koronę z dziewczynami z całej Polski. 

W niedzielę, 1 października w Arche Hotel Krakowska w Warszawie odbył się półfinał Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss Nastolatek 2023. O awans do finału walczyło 126 kandydatek z całej Polski wyłonionych we wcześniejszych etapach konkursu. Decyzją jury w finale zaprezentuje się 36 najpiękniejszych dziewczyn. W tym pięknym gronie znalazła się  Julia Machałowska z Piątku, która wcześniej została Miss Nastolatek Łodzi.

Jak podają media konkurs Polska Miss oparty jest o nowoczesną formułę wyboru najpiękniejszej Polki. Jego innowacyjna forma ma za zadanie zapewnić niesamowitą przygodę, pełną wrażeń i wspomnień, możliwość rozwoju kariery, a przede wszystkim wsparcie oraz pomoc w promocji i zaistnieniu w mediach. Wyróżnia go wyjątkowy zespół organizatorów z wieloletnim doświadczeniem na rynku, przy współudziale topowych agencji modelek, fotografów, choreografów oraz kreatorów mody. Julia – gratulujemy i trzymamy kciuki !!!

Skip to content