Koronki z Fundacją ?Zielony Piątek?

Fundacja ?Zielony Piątek? zaprasza do udziału w warsztatach ukazujących różne formy rękodzieła.
Już od maja 2021, cyklicznie do września 2021 Fundacja będzie realizować dwa projekty.
Pierwszym z nich jest projekt na realizację którego Fundacja pozyskała środki ze Stowarzyszenia LGD ?POLCENTRUM? zatytułowany ?Powrót do tradycji z koronką w tle?.
Drugim,realizowanym dzięki środkom z Gminy Piątek w ramach zadań publicznych jest projekt ?Promujemy rękodzieło?
Pierwsze spotkanie warsztatowe odbędzie się w dniu 13 maja 2021 o godz.16:00 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Piątku.
Warsztaty obejmują zajęcia z szydełkowania. Zapraszamy chętnych do nauki tej formy rękodzieła jak i osoby będące pasjonatami i biegłymi w tej sztuce.