Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Laureatki konkursów przedmiotowych z podstawówki w Piątku

W poniedziałek, 16 maja 2022r. uczennica klasy VIII c ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku Julie Pellegrinelli odebrała,  z rąk Pani Dyrektor Delegatury  Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Kutnie, zaświadczenie Laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego wraz z najszczerszymi gratulacjami. Uczennicy  towarzyszyła pani dyrektor szkoły Krystyna Grabowska, ciesząc się ogromnie tak wielkim  osiągnięciem. W tym samym dniu pani dyrektor odebrała także zaświadczenie Finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego uzyskane przez drugą uczennicę z klasy VIII c ? Ewę Mikołajczyk.
Organizatorem Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych na terenie województwa łódzkiego jest Łódzki Kurator Oświaty.

Julie, Ewo, gratulujemy Wam uzyskanych sukcesów i życzymy, abyście zawsze czerpały prawdziwą satysfakcję z nauki, zdobywania wiedzy i realizowania swoich pasji. Jesteśmy z Was bardzo dumni – podkreśliła pani dyrektor szkoły.

tekst i foto: SP w Piątku

 

Skip to content