Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego Nauczycieli w Tenisie Stołowym

W sobotę 12 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej w Daszynie odbyły się XVIII Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego Nauczycieli w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty. W zawodach wzięło udział 16 pedagogów z powiatu łęczyckiego. Liczną, bo pięcioosobową, grupę stanowiła reprezentacja ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego  w Czernikowie.

Po zaciętej rywalizacji i grze fair play  najlepsza w kategorii kobiet okazała się p. Ewa Topińska ze Szkoły Podstawowej w Czernikowie. Drugie miejsce zajęła p. Anna Stelmaszewska  z ZSZ nr 1 w Łęczycy, a trzecie p. Katarzyna Dębska  – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Czernikowie.  Na kolejnych pozycjach znalazły się: IV miejsce ? p.  Ewelina Kucharska ? SP  w Czernikowie, V miejsce ? p.  Joanna Perzyńska ? SP w Daszynie, VI miejsce  – p.  Milena Zwierzchowska ? SP w Czernikowie, VII miejsce ? p. Violetta Olesińska ? SP w Witoni

W kategorii mężczyzn IV miejsce  zajął  p. Michał Stawiński –  reprezentujący Szkołę Podstawową w Czernikowie oraz ZSMR w Piątku.

Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie nie tylko uzyskują wysokie wyniki w tenisie stołowym, ale także zarażają swą pasją uczniów, realizując innowacje pedagogiczne w tej właśnie dyscyplinie. Wprowadzają nowatorskie rozwiązania i promują zdrowy styl życia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content