Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Mistrzowie Powiatu Łęczyckiego w halowej piłce nożnej

W piątek, 11 marca 2022r. uczniowie piątkowskiej podstawówki, pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Pani Aleksandry Raj wzięli udział w Turnieju  Halowej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych O Mistrzostwo Powiatu LZS I Puchar Starosty Łęczyckiego w Witoni, gdzie zdobyli I miejsce. Otrzymali dyplom i puchar.
W skład drużyny reprezentującej szkołę weszli: Fabian Borek klasa IV b, Olejniczak Piotr IV b, Gorący Maksymilian IV a, Matusiak Gabriel IV a, Gawryszczak Jakub V b, Mikołajczyk Piotr V a, Filipiński Miłosz V b, Stetsenko Nikita V b, Cybulski Bartłomiej VI b. Skopiak Wojciech VI b.

Najlepszym bramkarzem  został uczeń Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku Fabian Borek IV b, który otrzymał statuetkę najlepszego bramkarza.

Gratulujemy!

tekst i foto: SP w Piątku

Translate/Перекладач
Skip to content