Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Mistrzyni Powiatu Łęczyckiego w Tenisie Stołowym

Dnia 1 lutego 2020r. w Szkole Podstawowej w Daszynie odbyły się XIX Mistrzostwa Powiatu Łęczyckiego Nauczycieli w Tenisie Stołowym o Puchar Starosty. W zawodach wzięło udział 14 zawodników (w tym 5 pań) , nauczycieli z powiatu łęczyckiego. Liczną grupą, która przybyła w tym roku na turniej, była reprezentacja ze Szkoły Podstawowej  im. Orła Białego w Czernikowie. Wszyscy zawodnicy, którzy brali udział w rozgrywkach, prezentowali wysoki i wyrównany poziom. Po bardzo emocjonującej grze Mistrzynią Powiatu Łęczyckiego w Tenisie Stołowym po raz drugi została p. Ewa Topińska ? nauczycielka wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej w Czernikowie. W ubiegłym roku nasza koleżanka także znalazła się na najwyższym stopniu podium. Na kolejnych miejscach uplasowały się:
II miejsce : Justyna Niewiadomska ? Szkoła Podstawowa  w Kadzidłowej
III miejsce: Anna Stelmaszewska ? ZSZ nr 1 w Łęczycy
IV miejsce: Katarzyna Dębska –  Szkoła Podstawowa w Czernikowie
V miejsce: Ewelina Kucharska ? Szkoła Podstawowa w Czernikowie
Pani Ewie Topińskiej oraz pozostałym zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content