28. finał WOŚP w Piątku – mamy kolejny REKORD!!!

W Gminie Piątek zakończył się 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku zabawa i wspólne granie było SUPER!!! Mieszkańcy naszej Gminy po raz kolejny udowodnili, że mają WIELKIE SERCA!!!

Zbiórka pieniędzy do puszek WOŚP, występy przedszkolaków z Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku, pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu druhów OSP Piątek, koncert orkiestry OSP Piątek, koncert zespołu Emancypacja, występy uczniów Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, mecze halowej piłki nożnej, wystawy fotografii, kiermasz rękodzielnictwa, kawiarenki serwujące smakołyki na zimno i na gorąco, loteria fantowa, malowanie twarzy oraz emocjonujące charytatywne aukcje, a na zakończenie tradycyjne „światełko do nieba” – to wszystko złożyło się na program 28. finału WOŚP w Piątku. W Gminie Piątek WOŚP zagrała również w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie, gdzie na uczestników finału czekała zabawa oraz aukcja charytatywna.
Jak zawsze finał skupił wielu mieszkańców gminy geometrycznego środka Polski, którzy nie żałowali pieniędzy na szczytny cel Orkiestry Jurka Owsiaka.
W tym roku do puszek WOŚP, z których środki przeznaczone zostaną dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej, w Gminie Piątek trafiło 23 083,61 zł.

MIESZKAŃCY GMINY I MIASTA PIĄTEK JESTEŚCIE WSPANIALI!!!

SZTAB ORGANIZACYJNY SZKOŁY PODSTAWOWEJ W PIĄTKU PRAGNIE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, HOJNYM UCZESTNIKOM IMPREZY, ORGANIZATOROM, to dzięki Wam i Nam 28 Finał WOŚP w Geometrycznym Środku Polski należy do udanych.

W TYM ROKU PONOWNIE PADŁ REKORD. W GMINIE PIĄTEK zebraliśmy 23 083,61 zł. Kwotę przekazano już na konto Fundacji WOŚP.

DO SIEGO ROKU W ZDROWIU, SZCZĘŚCIU I POMYŚLNOŚCI?
DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNE GRANIE

28. finał WOŚP w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie – fot. SP Czerników