Nowa inwestycja w Piątku – Pawilon Handlowy „Johnego”

Ruszyła budowa pawilonu handlowo – usługowego w centrum miasta przy ul. Łęczyckiej 19. Inwestorem oraz właścicielem powstającego obiektu jest firma John-Bud Jan Perka.

Powstający pawilon będzie obiektem 2 kondygnacyjnym. Na piętrze Inwestor planuje uruchomienie prywatnej Kliniki Rehabilitacyjnej. Parter to 600 m2 powierzchni handlowo-usługowej, podzielonej na lokale o powierzchni od 20 m2 do 100 m2. Cała inwestycja wraz z infrastrukturą towarzyszącą i elementami zagospodarowania terenu ma zostać oddana do użytkowania na przełomie kwietnia oraz maja 2024 roku.

Komercjalizacją obiektu oraz jego administracją będzie zajmować się Łódzka firma Click House Nieruchomości Sp. z o.o.

Dziękujemy Gminie Piątek za współpracę oraz pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że powstała kooperacja pozwoli na rozwój regionu nie tylko na szczeblu lokalnym.