Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Oferta dostępu do Internetu dla byłych beneficjentów projektu ?Podłączeni-Niewykluczeni?

W związku z zakończeniem realizacji przez Gminę Piątek projektu ?Podłączeni-Niewykluczeni? informujemy, że firma MPC Paweł Oleksiewicz (firma, która prowadziła  serwis  sprzętu i świadczyła dostęp do Internetu dla beneficjentów tego projektu) przygotowała oferty w zakresie usługi dostępu do Internetu. Oferty skierowana są nie tylko do byłych beneficjentów. Mogą z nich skorzystać także inni mieszkańcy naszej gminy.

Byli beneficjenci projektu, którzy chcieliby nadal korzystać z usługi dostępu do Internetu dostarczanego za pomocą wybudowanej w projekcie sieci po LTE, z dotychczasową prędkością mogą podpisać umowę z firmą MPC na abonament w cenie 19,99 zł brutto na 12 miesięcy.  Oferta abonamentu z wyższymi prędkościami poniżej.

oferta internet LTE

Firma MPC oferuje również możliwości skorzystania z dostępu do Internetu po łączu światłowodowym. Oferta poniżej

oferta internet światłowodowy

Szczegółowe informacje na temat możliwości skorzystania z dostępu do Internetu oferowanego przez firmę MPC Paweł Oleksiewicz pod numerem telefonu 24 254 91 20.

Skip to content