Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Oficjalne otwarcie świetlicy w Pokrzywnicy

W niedzielę, 10 grudnia w Pokrzywnicy miała miejsce uroczystość oficjalnego otwarcia i przekazania w użytkowanie miejscowej społeczności wyremontowanej świetlicy. Obiekt przeszedł gruntowną modernizację w ramach realizowanego przez Gminę Piątek projektu „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Piątek”. Nowe wyposażenie obiektu, to w głównej mierze efekt mniejszych projektów realizowanych przez mieszkańców sołectwa.

Po powitaniu gości oraz symbolicznym przecięciu wstęgi Ks. Prałat Stanisław Poniatowski dokonał poświęcenia obiektu. Były podziękowania, życzenia i słodkie upominki. Nie zabrakło prezentacji podsumowującej czas przeobrażenia świetlicy w Pokrzywnicy oraz części artystycznej w wykonaniu mieszkańców sołectwa Pokrzywnica. Uroczystość zakończyła symboliczna lampka szampana oraz poczęstunek przygotowany przez „Aktywne Panie z Pokrzywnicy”.

Skip to content