Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pasowanie na przedszkolaka

W czwartek 15 listopada w grupie „Misie” odbyła się pierwsza ważna uroczystość – „Pasowanie na przedszkolaka”. W obecności Rodziców i Pani Dyrektor maluchy zaprezentowały krótką część artystyczną; recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Następnie dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, a Pani Dyrektor za pomocą zaczarowanej kredki dokonała ceremonii pasowania.
Pierwszy w życiu egzamin maluchy zdały na piątkę i stały się pełnoprawnymi przedszkolakami Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i wrażeń. Uroczysta atmosfera, odświętne stroje podkreślały doniosłość tego wydarzenia. Zwieńczeniem była wspólna fotografia dzieci, rodziców i pań. Następnie dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy, który był też okazją do bliższego, wzajemnego poznania się. Mamusiom dziękujemy za przygotowanie poczęstunku, a najmłodszym przedszkolakom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.
tekst i foto: Przedszkole w Piątku

Back to top