Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Pasowanie na Przedszkolaka

W piątek 3 grudnia najmłodsza grupa ?Misie? Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku świętowała uroczystość pasowania na przedszkolaka. Dla wszystkich ?maluszków? był to wyjątkowy dzień. Okres adaptacji w przedszkolu zakończył się sukcesem. Podczas krótkiego programu artystycznego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności, jak na przedszkolaków przystało: powiedziały wierszyk ?Mam trzy latka? I. Suchorzewskiej, zaśpiewały piosenki, a nawet wykonały prosty układ taneczny.
Ceremonii pasowania dokonała Pani Dyrektor Joanna Przybylak, która z radością oglądała występy maluszków i mocno trzymała za nie kciuki. Na pamiątkę tego wydarzenia, każdy dzielny przedszkolak otrzymał dyplom oraz medal. Dzięki rodzicom dzieciom zorganizowano słodki poczęstunek, który jeszcze dodatkowo umilił ten dzień. Wszystkim dzieciom z grupy ?Misie? serdecznie gratulujemy i życzymy w przedszkolu samych sukcesów.

tekst i foto: Przedszkole w Piątku

Skip to content