Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Podwójne złoto Szymona!

W sobotę, 16 października w Witkowie odbyły się VI Mistrzostwa Polski Karate UWK. Na starcie stanęło 163 zawodników z 12 klubów reprezentujących wszystkie trzy nurty karate: Tradycyjny, Generalny i Kontaktowy.
Podczas Mistrzostw Polski nie zabrakło zawodników z Łęczyckiego Klubu Karate ?IPPON?. Wszyscy zawodnicy z Łęczyckiego Klubu Karate ?IPPON? zdobyli medale, co świadczy o bardzo wysokim stopniu przygotowania i wyszkolenia oraz dobrej postawie zawodników na Mistrzostwach. Poziom zawodów był niezwykle wysoki. Nie brakowało efektownych walk i emocji sięgających zenitu. Sportowcy z niezwykłym profesjonalizmem i opanowaniem zaprezentowali swoje umiejętności. Zawodnicy ŁKK ?IPPON? mogą pochwalić się tytułami Mistrzów i Wicemistrzów Polski Karate UWK.

Zawodnicy z Łęczyckiego Klubu Karate ?IPPON? zdobyli 12 medali: 6 złotych, 5 srebrnych, 1 brązowy. Wśród medalistów jest także Szymon Frankiewicz, uczeń klasy VI b  Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku, zawodnik Łęczyckiego Klubu Karate ?IPPON?.  Zdobył on: 2 złote medale w  kategoriach: kata indywidualne i kumite indywidualne.  Gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy sportowe.

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content