Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Przy wspólnym stole w Balkowie

W piątek, 12 czerwca 2026 roku w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Balkowie odbyło się spotkanie integracyjne pn: ,,Przy wspólnym stole „, współfinansowane przez Gminę Piątek.
W spotkaniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele Gminy Piątek: burmistrz – Anna Matusiak, Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piątku – Agnieszka Wójcik oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Piątku – Beata Gawryszczak a także przedstawiciele wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń działających na terenie Gminy Piątek.
Przedsięwzięcie to powstało dzięki współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Balkowie. Był to niezapomniany wieczór, który minął w przesympatycznej atmosferze podczas wspólnych rozmów.

Back to top
Przejdź do treści