Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Rehabilitacja bez skierowania – ogłoszenie

Czy zamieszkujesz obszary wiejskie i miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców w województwie łódzkim?
Czy z tego względu masz utrudniony dostęp do rehabilitacji?
Spotkałeś się zbyt długim terminem oczekiwania na rehabilitację kręgosłupa?

Jesteśmy w stanie Ci pomóc.

REHABILITACJA BEZ SKIEROWANIA
Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym programie „rehabilitacji leczniczej dla mieszkańców województwa łódzkiego w zakresie chorób grzbietu i kręgosłupa, do których predysponuje lub nasila objawy siedzący charakter pracy” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Do kogo skierowany jest program

Mieszkańcy województwa łódzkiego zamieszkujących obszary wiejskie i miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców m.in. Andrespol, Brójce, Koluszki, Nowosolna, Rzgów, Tuszyn, Głowno, Ozorków, Parzęczew, Stryków, Dłutów, Dobroń, Konstantynów Łódzki, Ksawerów, Lutomiersk, Brzeziny, Dmosin, Jeżów, Rogów, Buczek, Łask, Sędziejowice, Widawa, Wodzierady, Daszyna, Góra Świętej Małgorzaty, Grabów, Łęczyca, Piątek, Witonia, Czarnocin, Grabica, Moszczenica, Wolbórz, Szadek, Zapolice.
Aktywność zawodowa.
Zdiagnozowana choroba układu kostno-stawowego, mięśniowego i tkanki łącznej (nie starsza niż 1 rok) np. dokumentacja lekarska, dokumentacja diagnostyczna
Stan zdrowia umożliwiający podjęcie rehabilitacji w trybie ambulatoryjnym.
Niekorzystanie w ciągu ostatnich 6 miesięcy ze świadczeń takich jak zaplanowane w projekcje, finansowanych z innych środków publicznych, w tym NFZ.

BARDZO SZYBKIE TERMINY!

Świadczenia objęte programem to:
Porady rehabilitacyjne.
Zabiegi fizjoterapeutyczne.
Konsultację z dietetykiem oraz psychologiem.

Zadbaj o swój kręgosłup już dziś!

Zapraszamy do kontaktu:
728 354 911
42 236 17 07
660 783 322

Skip to content