Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Rodzinny piknik w Balkowie

Stowarzyszenie „Razem dla Balkowa” zorganizowało w niedzielę, 5 września 2021r. piknik pn: „Rodzinny dzień dziecka” oraz warsztaty proekologiczne. Impreza odbyła się w przepięknym parku przy Dworze w Balkowie. Dodatkowymi atrakcjami na pikniku były przejażdżki bryczką oraz wystawa samochodów zabytkowych.

Stowarzyszenie „Razem dla Balkowa” napisało wniosek do LGD Polcentrum na realizację projektu pt. „Rodzinny dzień dziecka” oraz warsztaty proekologiczne. Wniosek został pozytywnie rozpatrzony i Stowarzyszenie otrzymało grant na realizację pikniku.
Przy realizacji tego przedsięwzięcia brało udział całe Stowarzyszenie oraz liczni mieszkańcy Balkowa. Piknik odbył się w przepięknym parku przy dworze w Balkowie. Teren został udostępniony przez właścicieli – Michała Banaszczyka i Jacka Barylskiego. Wszystkie atrakcje dla dzieci oraz artykuły spożywcze na grilla były zakupione z projektu, natomiast ciasto było pieczone przez panie ze Stowarzyszenia „Razem dla Balkowa”. Wszelkie napoje były zasponsorowane przez Agnieszkę i Wojciecha Urbańskich. Dodatkowymi atrakcjami były przejażdżki bryczką oraz wystawa samochodów zabytkowych państwa Urbańskich.

Stowarzyszenie „Razem dla Balkowa” składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji tej imprezy oraz jej uczestnikom za wspaniałą zabawę.

Skip to content