Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Słowa podziękowania i życzenia od Burmistrza Piątku

Z okazji zakończenia roku szkolnego, wyjątkowego roku szkolnego, który wzbogacił nas o nieznane dotychczas doświadczenia związane z zagrożeniem coronovirusem i rozpoczynających się wakacji dziękuję za trudną ale jakże owocną pracę. Życzę całemu Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom placówek oświatowych wszelkiej pomyślności, wielu sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę również udanego wypoczynku a także regeneracji sił, by w przyszłym roku szkolnym mogli Państwo dalej podejmować trud wychowania młodego pokolenia.

Kochani uczniowie, pragnę pogratulować Wam zaangażowania, wytrwałości i konsekwencji w zdobywaniu wiedzy, szczególnie w ostatnich miesiącach kończącego się roku szkolnego 2019/2020. Przed Wami czas wypoczynku. Wypoczywajcie więc i zbierajcie siły na nowy rok szkolny. Życzę Wam pięknej pogody, wspaniałych przygód,  a przede wszystkim bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły.

Słowa podziękowania i życzenia kieruję również do Rodziców, którzy zawsze wspierają działania szkół, służą swoją radą i pomocą.

Krzysztof Lisiecki
Burmistrz Piątku

Skip to content