Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Sukces Szymona, ucznia podstawówki w Piątku podczas Pucharu Polski Karate w Brodnicy

W niedzielę, 4 października 2020r. w Brodnicy odbył się II Puchar Polski Karate UWK. Ponad 110 zawodników rywalizowało w 3 konkurencjach indywidualnych: kata indywidualne, kumite indywidualne oraz kumite – shobu – nihon, a także w konkurencjach drużynowych: kata drużynowe i kumite shobu rotations. Pojedynki toczyły się równolegle na dwóch matach.

Zawodnicy z Łęczyckiego Klubu Karate „IPPON” zdobyli walecznie 8 medali: 2 złote, 4 srebrne, 2 brązowe:

– Szymon Frankiewicz – 2 srebrne – kata indywidualne, Kumite Team Shobu Rotations
– Zuzanna Lisewska –brązowy – kata indywidualne
– Kacper Banasiak – złoty – kata indywidualne, srebrny – Kumite Team Shobu Rotations
– Grzegorz Wieczorkowski – złoty – kumite indywidualne juniorów, srebrny – kata indywidualne, brązowy – kumite indywidualne seniorów.

Ponadto w Pucharze Polski brali udział również: Zuzanna Bernardziak – 6 miejsce w kata indywidulanym oraz kumite shobu nihon, Maria Bojanowska – 4 miejsce w kata indywidulanym i 6 miejsce w kumite indywidualnym oraz Hubert Olczak – 4 miejsce w kata indywidualnym.

Szymonie – gratulujemy sukcesów sportowych. Kibicujemy Tobie, trzymamy za Ciebie kciuki!!!
tekst i foto:
SP w Piątku

Back to top
Translate/перекладати »
Skip to content