Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Sukces Szymona, ucznia podstawówki w Piątku podczas Pucharu Polski Karate w Brodnicy

W niedzielę, 4 października 2020r. w Brodnicy odbył się II Puchar Polski Karate UWK. Ponad 110 zawodników rywalizowało w 3 konkurencjach indywidualnych: kata indywidualne, kumite indywidualne oraz kumite ? shobu ? nihon, a także w konkurencjach drużynowych: kata drużynowe i kumite shobu rotations. Pojedynki toczyły się równolegle na dwóch matach.

Zawodnicy z Łęczyckiego Klubu Karate ?IPPON? zdobyli walecznie 8 medali: 2 złote, 4 srebrne, 2 brązowe:

– Szymon Frankiewicz ? 2 srebrne ? kata indywidualne, Kumite Team Shobu Rotations
– Zuzanna Lisewska ?brązowy ? kata indywidualne
– Kacper Banasiak ? złoty ? kata indywidualne, srebrny ? Kumite Team Shobu Rotations
– Grzegorz Wieczorkowski ? złoty ? kumite indywidualne juniorów, srebrny ? kata indywidualne, brązowy ? kumite indywidualne seniorów.

Ponadto w Pucharze Polski brali udział również: Zuzanna Bernardziak ? 6 miejsce w kata indywidulanym oraz kumite shobu nihon, Maria Bojanowska ? 4 miejsce w kata indywidulanym i 6 miejsce w kumite indywidualnym oraz Hubert Olczak ? 4 miejsce w kata indywidualnym.

Szymonie ? gratulujemy sukcesów sportowych. Kibicujemy Tobie, trzymamy za Ciebie kciuki!!!
tekst i foto:
SP w Piątku

Skip to content