Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Trwa remont świetlicy wiejskiej w Piekarach

Sołectwo Piekary otrzymało grant ?Infrastruktura sołecka na plus? w wysokości 100 tys. zł. na remont świetlicy wiejskiej  w Piekarach. Prace związane z realizacją projektu są w toku. W ramach realizacji zadania wykonane zostaną izolacje cieplne i przeciwdźwiękowe z wełny mineralnej. Sala główna świetlicy otrzyma sufit podwieszany, a ściany zostaną otynkowane, przegipsowane i pomalowane. Ułożone zostaną też posadzki  i wewnętrzne parapety. W ramach realizacji projektu założona zostanie instalacja elektryczna i zamontowane będzie oświetlenie. Całkowity koszt zadania – 115 tys. zł. w tym 100 tys. to dofinansowanie z budżetu Województwa Łódzkiego, a 15 tys. zł z budżetu Gminy Piątek.

Skip to content