Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Uczniowie z Czernikowa zebrali karmę dla zwierząt z łęczyckiego schroniska

W środę 19 grudnia 2018 roku przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu „Otwarte Serca„działającego w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie odwiedzili Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Łęczycy. Działając w ramach akcji MEN „Bądźmy razem na Święta„, na terenie szkoły prowadzona była zbiórka karmy dla potrzebujących pomocy psiaków ze schroniska. Serdecznie dziękujemy panu Januszowi Jatczakowi za pomoc  w transporcie, pani Izabelli Stępniak za przekazanie znacznej ilości darów oraz wszystkim uczniom za włączenie się w akcję.
Psiaki ze schroniska na pewno będą ogromnie wdzięczne za okazane serce w tak ciężkim dla nich okresie zimowym. Mamy nadzieję, że za rok ponownie włączymy się w akcję wolontariatu.
tekst i foto: SP w Czernikowie

 

Skip to content