Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

W Konarzewie powstał ?Kubusiowy Plac Zabaw?

Spełniły się marzenia dzieci z Konarzewa. A to wszystko dzięki aktywnie działającemu w tej miejscowości Stowarzyszeniu i Fundacji BGK im. J. K. Steczkowskiego z siedzibą w Warszawie. Prezes Stowarzyszenia – pani Teresa Sokół napisała projekt i przygotowała wniosek, który złożyła do konkursu „Moja Mała Ojczyzna”.

Projekt Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie ?Kubusiowy plac zabaw? został oceniony pozytywnie i otrzymał dofinansowanie w ramach pierwszej edycji konkursu grantowego ?Moja Mała Ojczyzna?, którego celem jest aktywizowanie społeczności lokalnych organizacji pozarządowych oraz jednostek publicznych do działania na rzecz dobra wspólnego w środowisku lokalnym.

Plac zabaw został zamontowany na początku maja przez firmę P.P.H.U. JORDAN Ewa Korzeb z Małkini Górnej. Dzieci mogą już z niego korzystać.
Oficjalne otwarcie odbędzie się 7 czerwca, na które zaproszone są dzieci z Gminnego Przedszkola w Piątku oraz dzieci z Konarzewa.

Działania w ramach projektu przyczynią się do uatrakcyjnienia terenu w samym centrum Polski.  Zapraszamy wszystkich, którzy będą odwiedzali tę część Gminy Piątek.

Skip to content