Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

W Piątku trwają półkolonie z OSP

Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy biorący udział w półkoloniach z OSP Piątek codziennie mają zapewniony szereg różnorodnych zająć, spotkań, wycieczek i innych atrakcji. W minionym tygodniu dzieci wzięły udział m.in. w spotkaniu z pisarką Moniką Sawicką-Kacprzak,  pogadance z policjantami, pokazie iluzjonisty oraz wycieczkach do: Ośrodka Telewizji w Łodzi,  ZOO w Płocku, skansenu w Kwiatkówku. W programie półkolonii znalazło się też spotkanie ze strażakami z miejscowej OSP, podczas którego dzieci poznały wiele ciekawostek na temat służby strażaków ochotników oraz używanego przez nich sprzętu.
Początek bieżącego tygodnia, to wycieczka do Żelazowej Woli oraz Energosfery. W najbliższych dniach wiele zabawy i atrakcji zapewni Happy Bus, który zawita do Piątku.

Skip to content