Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dwie Miss na przystanku Happy Busa w Piątku

Czwartek, 17 czerwca 2023 był pierwszym dniem tegorocznej edycji Happy Busa. Przystanek Happy Busa zaprasza dzieci na boisko Zespołu Szkół Mechanizacji Rolnictwa w Piątku. Na najmłodszych mieszkańców czeka szereg atrakcji. Można było się o tym przekonać już pierwszego dnia zabawy.

Tegoroczny przystanek zaprasza dzieci na plac zabaw, dmuchane zjeżdżalnie, malowanie twarzy, wyplatanie warkoczyków, puszczanie baniek mydlanych oraz wiele innych atrakcji.

Już pierwszego dnia przystanek Happy Busa odwiedziły dzieci – uczestnicy półkolonii z OSP Piątek. Słoneczna pogoda sprzyjała aktywnej zabawie. Najmłodsi chętnie korzystali z atrakcji przygotowanych przez wolontariuszy Happy Busa. Pierwszą z niespodzianek tego dnia była wizyta u dzieci  Alicji Adamiak – pochodzącej z naszej gminy finalistki konkursu Miss Polonia 2023. Pani Alicja została gorąco i serdecznie przyjęta przez dzieci, które zaprosiły Miss do wspólnej zabawy. Oczywiście nie mogło też zabraknąć wspólnych zdjęć i autografów. Dzieci odwiedził również Burmistrz Piątku – Krzysztof Lisiecki.

Temperatura powietrza dawno już przekroczyła 30 stopni, nic więc dziwnego, że kolejna niespodzianka została powitana okrzykami radości. Rozstawiona przez druhów z OSP Piątek kurtyna wodna przyniosła wiele radości i wytchnienia w upalny dzień.

Ostatnią niespodzianką czwartkowej odsłony przystanku Happy Busa w Piątku była wizyta Karoliny Bielawskiej – Miss Świata 2022 i Aleksandry Wiśniewskiej – członkini Rady Fundacji Happy Kids, pełnomocniczki Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej ds. Zaangażowania Obywatelskiego. Panie szybko nawiązały kontakt z dziećmi i chętnie pozowały do wspólnych zdjęć, a na pamiątkę pobytu w Piątku otrzymały certyfikaty pobytu w Geometrycznym Środku Polski oraz zestawy gadżetów.

Skip to content