Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wicemistrzynie i wicemistrzowie powiatu łęczyckiego

W czwartek 10 maja 2018r. w Świnicach Warckich odbyły się Mistrzostwa  Powiatu Łęczyckiego w Piłce Nożnej Dziewcząt (rocznik 2002 -2004). Wśród dziewcząt udział wzięły następujące drużyny: Szkoła Podstawowa nr.1 z Łęczycy, Zespół Szkolno-Przedszkolny ze Świnic Warckich, Samorządowa Szkoła Podstawowa z Topoli Królewskiej, Gimnazjum z Piątku.
Po zaciętej rywalizacji  systemem ?każdy z każdym? oraz grze fary-play drużyny uplasowały się na następujących miejscach :
I miejsce ? Świnice Warckie
II miejsce ?Piątek
III miejsce ? Łęczyca
IV miejsce ? Topola Królewska

Opiekunem uczennic  Gimnazjum z Piątku była pani Ewa Topińska. Drużyna wicemistrzyń powiatu łęczyckiego zagrała w składzie: Roksana Sadłowska, Martyna Czubalska,  Kinga Jatczak, Patrycja Jatczak ,Weronika Kunowska, Daria Mrowińska, Katarzyna Mrowińska, Wiktoria Jaworska, Paulina Kaźmierak, Sylwia Kubiak.

Dzień później w Piątku odbyły się Mistrzostwa  Powiatu Łęczyckiego w Piłce Nożnej Chłopców o Puchar Prezesa LKS Malina Piątek (rocznik 2002 ? 2004). Wśród chłopców udział wzięły następujące drużyny: Szkoła Podstawowa z Witoni,  Zespół Szkolno-Przedszkolny  ze Świnic Warckich,  Szkoła Podstawowa nr.1 z Łęczycy, Gimnazjum z  Piątku, Szkoła Podstawowa  ze Sług (oddz. gimnazjalny Nowy Gaj)

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce ? Świnice Warckie
II miejsce ? Piątek
III miejsce ? Witonia
IV miejsce ? Sługi
V miejsce ? Łęczyca

Opiekunem uczniów Gimnazjum z Piątku była pani Ewa Topińska, a drużyna wicemistrzów powiatu zagrała w składzie: Adrian Bartczak, Tomasz Skowron, Mateusz Bartosik, Jakub Budner, Franciszek Pałczyński, Filip Grzelak, Adam Oterski, Mateusz Burzyński, Mirosław Gałczyński, Konrad Karolak, Bartłomiej Matusiak.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został  Jakub Budner z Piątku.

tekst i foto: Gimnazjum w Piątku

 

Skip to content