Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wokalne sukcesy uczniów z Czernikowa

Kacper Kita uczeń klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie reprezentował szkołę podczas przeglądu pieśni patriotycznych pt. ,,Rozszalały się wierzby płaczące” organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie. Kacper wykonał piosenkę pt. „Nie zobaczysz matko syna”. Swoim wykonaniem zachwycił jury konkursu i zajął I miejsce.

Kacper Kita i Zuzanna Sieradzka uczestniczyli również w XXVI Powiatowym Przeglądzie Piosenki Żaczek organizowanym przez Łęczycki Dom Kultury. Reprezentanci Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie zajęli kolejne miejsca na podium. Zuzanna Sieradzka uczennica kl. II zajęła II miejsce w kategorii klas. 0-III, Kacper Kita uczeń klasy VIII również zajął II miejsce w kategorii klas IV-VIII Opiekunem uczniów była Ewelina Kucharska

tekst i foto: SP W Czernikowie

 

Skip to content