Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wręczenie nagród dla laureatów konkursu plastyczno-planistycznego

We  wtorek, 10 listopada 2020r. w Urzędzie Miejskim w Piątku miało miejsce uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastyczno – planistycznego – dzieciom i młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie oraz ze Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku.

Przedmiotem konkursu było: wykonanie projektu zagospodarowania zielonego terenu rekreacyjnego, a także przedstawienie kolorowego widoku projektowanego terenu (perspektywa lub aksonometria – ujęcie prezentujące koncepcję projektu) w miejscowości Sypin ? Borowiec zgodnie z mapą terenu dostarczoną przez Urząd Miejski w Piątku.
Laureaci konkursu
Burmistrz Piątku ? Pan Krzysztof Lisiecki podziękował wszystkim za udział w konkursie, a laureatom wręczył nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Wszyscy uczestnicy konkursu po zakończeniu oficjalnej części uroczystości zostali zaproszeni na zaserwowany w pizzerii  posiłek na wynos.

Słowa podziękowania kierujemy również dla Dyrekcji Szkół Podstawowych z terenu Gminy Piątek tj. Pani Agnieszki Bartczak oraz Pani Krystyny Grabowskiej wraz z nauczycielami wspierającymi projekt w placówkach szkolnych za poświęcony czas i trud związany z przygotowaniem uczniów do konkursu. Chylimy czoła przed Panią Małgorzatą Grodzicką ? Kowalczyk koordynator projektu ?Partycypacja w planowaniu przestrzennym? z ramienia Fundacji Inicjatyw Menedżerskich oraz Panem Damianem Urbankiem architektem ? którzy aktywnie wspierali nasze działania w celu osiągnięcia wspólnego sukcesu.

Skip to content