Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Wysoka frekwencja na badaniach w Piątku

Czwartkowe(21.05)  badanie mammograficzne, które miało miejsce przy GOPS-ie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród pań z naszej gminy. Z tej możliwości skorzystało aż 61 mieszkanek.

Wysoka frekwencja dowodzi, że panie odpowiedzialnie podeszły do kwestii zadbania o swoje zdrowie. O kolejnych akcjach prozdrowotnych będziemy oczywiście informować na naszej stronie Dziękujemy za udział!

 

 

Back to top
Przejdź do treści