Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

XLIII Rajd Szlakiem Bohaterów Walk nad Bzurą

Oddział PTTK ,,Ziemi Łęczyckiej? w Łęczycy zaprasza wszystkich miłośników historii,  aktywnego wypoczynku i krajoznawstwa na XLIII Rajd Szlakiem Bohaterów Walk nad Bzurą, który odbędzie się 09 września 2018 r. (niedziela)

Tegoroczny Rajd upamiętniający wydarzenia września 1939r. będzie połączony z uroczystymi obchodami Bitwy nad Bzurą organizowanymi przez Urząd Miasta w Łęczycy.

Tegoroczny Rajd wystartuje w Solcy Wielkiej, gdzie po zwiedzeniu cmentarza i prelekcji nt. pierwszej fazy Bitwy nad Bzurą wyruszymy na trasę jedenastokilometrowej, pieszej wędrówki. Meta rajdu została wyznaczona na  Placu T. Kościuszki.

Rajd jest imprezą non-profit, nie ma charakteru komercyjnego i odbędzie się na zasadach samoorganizacji.

 Zgłoszenia imienne drużyn na Rajd należy złożyć w siedzibie Oddziału PTTK ?Ziemi Łęczyckiej? w Łęczycy,  ul. M. Konopnickiej 10 w nieprzekraczalnym terminie
do dnia 06 września 2018r.
Biuro Oddziału jest czynne w poniedziałek i czwartek
w godzinach 16:00 ? 19:00

Program i regulamin

Skip to content