Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Podziękowania dla Policjantów z Rewiru Dzielnicowych w Piątku

W środę, 22 sierpnia 2018 roku podczas odprawy służbowej Komendant Powiatowy Policji w Łęczycy mł.insp. Zbigniew Gruszczyński przekazał podziękowania asp.szt. Sebastianowi Kieliszkowi i mł.asp. Kamilowi Cierpikowskiemu, z Rewiru Dzielnicowych w Piątku za uratowanie osób z budynków objętych rozprzestrzeniającym się pożarem. Dzięki ich interwencji nie doszło do tragedii.

Przypomnijmy, że 17 sierpnia 2018 roku w miejscowości Piątek na ul. Kutnowskiej dzielnicowi dostrzegli słup kłębiącego się dymu. Policjanci już po chwili byli na miejscu. Bez wahania przeprowadzili akcję ratowniczą. Widząc rozprzestrzeniający się ogień mundurowi nie dość, że zaalarmowali mieszkańców to również wynieśli z budynku niepełnosprawnego mężczyznę. Ta interwencja na długo pozostanie w pamięci dzielnicowych.
tekst i foto: KPP w Łęczycy

Skip to content