Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

XXVIII Powiatowa Majówka Zdrowia

Starosta Łęczycki zaprasza do współpracy przy organizacji XXVIII Powiatowej Majówki Zdrowia. Wydarzenie to corocznie angażuje kilkaset osób z terenu całego powiatu w działania mające na celu promowanie zdrowego trybu życia, czystego środowiska oraz poszanowania godności osób niepełnosprawnych.

Tegoroczna „Majówka” odbędzie się w dniu 26.05.2023 roku w godzinach 9 – 15 na terenie boiska „Orlik” Liceum Ogólnokształcącego w Łęczycy przy ulicy Marii Konopnickiej. Dla wszystkich osób angażujących się w realizację „Powiatowej Majówki Zdrowia” przewiduje się okolicznościowe podziękowania w formie dyplomu uznania.
Zachęcamy do przyłączenia się do grona osób, które dla dzieci i młodzieży proponują ekologiczny sposób spędzania wolnego czasu, kreując pozytywne wzorce zachowań i zaangażowanie w życie lokalnej społeczności. To, jak wspólnie uda nam się wpłynąć na postawę młodego pokolenia dziś, w przyszłości może zaowocować dobrymi rezultatami. Zapraszamy do współpracy. Prosimy o kontakt i ewentualne zgłoszenie do udziału w konkursach, wystawach lub występach artystycznych.
Dodatkowych informacji udziela Kierownik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Łęczycy, Pan Janusz Jankowski – tel. 24 388 72 31, kom. 609 197 467.

Skip to content