Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zainwestuj w Gminie Piątek!

tereny inwestycyjne

Gmina Piątek jest w pełni zaangażowana w tworzenie jak najlepszych warunków do inwestowania.

Dla inwestorów chcących inwestować w Gminie przygotowano szereg udogodnień. Fachowe doradztwo oraz pomoc ze strony władz samorządowych, a także ułatwienia przy przygotowaniu terenów pod inwestycję są dobrym początkiem sukcesu inwestycyjnego.

W związku z powyższym Gmina Piątek przygotowała niezwykle atrakcyjne lokalizacje przeznaczone pod inwestycje w bardzo bliskim sąsiedztwie węzła autostradowego Piątek autostrady A-1 (Gdańsk – Wiedeń) oraz skrzyżowania autostrad A-1 i A-2.

Jesteśmy położeni w geometrycznym środku Polski. Doskonała lokalizacja oraz zaangażowanie i wsparcie władz samorządowych przyczyniają się w sposób ciągły do dynamicznego rozwoju terenów inwestycyjnych.

Mając na uwadze rosnące zainteresowanie inwestorów, w tworzonych planach miejscowych, przeznacza się około 300 ha pod tereny inwestycyjne (obiekty przemysłowe, magazyny, usługi).

Nieustannie rozwijamy naszą infrastrukturę techniczną tj.: sieć gazową, energetyczną wraz z punktem GPZ, wodociągową, kanalizacyjną i drogową dla zwiększenia atrakcyjności inwestowanie na terenie naszej Gminy.

Tereny inwestycyjne w Gminie Piątek – 1

Tereny inwestycyjne w Gminie Piątek – 2

Tereny inwestycyjne w Gminie Piątek – 3

Skip to content