Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zapraszamy do udziału w konkursach na Dzień Nowalijki

Urząd Gminy Piątek zaprasza mieszkańców gminy do udziału w konkursach, które zostaną przeprowadzone podczas 15. Dnia Nowalijki, w niedzielę 2 czerwca.
Tradycyjnie podczas festynu przeprowadzony zostanie konkurs na największa kapustę i największego kalafiora. Warzywa do konkursu będą przyjmowane, a następnie mierzone i ważone w namiocie przy scenie. Jak zawsze na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Zapraszamy również do udziału w konkursie kulinarnym na danie/potrawę z nowalijek pod hasłem ?Kolorowe witaminy?. Konkurs kierowany jest przede wszystkim do stowarzyszeń, fundacji i kół gospodyń wiejskich. Także na laureatów tego konkursu czekają nagrody. Więcej informacji na temat konkursów, dofinansowania na przygotowanie stoisk promocyjnych itp. w pok. nr 13 Urzędu Gminy Piątek. Zapraszamy!

Skip to content