Zaproszenie od naszych przedszkolaków
W czwartek, 18 czerwca dzień w Urzędzie Miejskim w Piątku umiliła wizyta dzieci z Gminnego Przedszkola im. Jana Pawła II w Piątku, które przyszły zaprosić władze naszej gminy na uroczystość pożegnania przedszkola przez dzieci kończące edukację przedszkolną. Było bardzo sympatycznie, a takie odwiedziny zawsze dodają kolorytu. Dziękujemy za zaproszenie.