Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zdrowie cenię ponad wszystko

W niedzielę, 21 sierpnia odbyło się spotkanie w ramach realizacji zadania publicznego pt. ?Zdrowie  cenię ponad wszystko?, mającego na celu przeciwdziałanie COVID-19 w ramach Wojewódzkiego Programu Mikrograntów na rzecz walki z COVID-19. Wydarzenie miało charakter regionalny, uczestniczyli w nim mieszkańcy nie tylko naszej miejscowości czy gminy, ale także z innych powiatów województwa łódzkiego.
Interesującą prelekcję wygłosiła psycholog – Katarzyna Krupa, a iluzjonista – Marek Corelli uświetnił swoim występem to wydarzenie.

Spotkanie miało charakter integracyjny, pogłębiło wiedzę uczestników na temat zagrożeń związanych z COVID-19 oraz dało poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa, o czym świadczą wypełnione ankiety.
– Bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo, szczególnie panu Burmistrzowi Piątku, który zaszczycił nas swoją obecnością i za pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia. Podziękowania kierujemy również do Samorządu Województwa Łódzkiego, z którego środków zadanie było finansowane – komentuje wydarzenie Teresa Sokół, Prezes Stowarzyszenia Kobiet w Konarzewie.

tekst i foto: Stowarzyszenie Kobiet w Konarzewie

Skip to content