Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zrób zdjęcie wiosny w Łódzkiem, wygraj kurs fotograficzny

Przyroda to jedna z najwdzięczniejszych modelek dla fotografów, a zwłaszcza przyroda wiosenna: rozkwitające rośliny, budzące się po zimie zwierzęta, wracające do kraju ptaki, a wszystko to w świetle ostrych promieni słońca. Wszystkich mieszkańców Łódzkiego, którzy lubią robić zdjęcia zapraszamy do uwieczniania takich widoków i wzięcia udziału w konkursie: ?Województwo Łódzkie Ogrodem Polski – Wiosna?. Na laureatów czekają vouchery na profesjonalny kurs fotograficzny.

To nie przypadek, że zgłoszenia przyjmujemy od 21 marca, czyli od pierwszego dnia kalendarzowej wiosny, bo właśnie wiosna w Łódzkiem jest głównym bohaterem tego konkursu. Chcemy, żeby mieszkańcy naszego województwa, na swoich zdjęciach pokazali różnorodność i piękno krajobrazów oraz przyrody regionu, właśnie o tej porze roku.

Uczestnikiem konkursu może być każdy mieszkaniec województwa, który ukończył 13 lat. Zgłoszone fotografie ? jedna od jednego autora – nie mogą być pracami zbiorowymi, ani też nie mogą być to zdjęcia nagrodzone w innych konkursach. Dla autorów najlepszych prac czekają bardzo ciekawe nagrody ? to vouchery na profesjonalny, stacjonarny kurs fotograficzny.

Prace konkursowe należy nadsyłać w terminie od dnia 21 marca do 21 kwietnia 2023 r. na adres ogrody@lodzkie.pl.

Szczegółowe informacje: https://www.lodzkie.pl/files/konkurs-wiosna/regulamin.zip

tekst i foto: www.lodzkie.pl

Skip to content