Życzenia od Lenki i jej klasy

O tej wyjątkowej historii, w której dziecięca ważna sprawa nie została zbagatelizowana przez dorosłych informowaliśmy w połowie grudnia. Lena z Kopyści w gminie Łask z okazji dziewiątych urodzin wypuściła balon z prośbą o kontakt. Balon przeleciał 90 km i wylądował w Krzyszkowicach, nieopodal geometrycznego środka Polski w Piątku. Znalazca balonu z listem sprawą zainteresował Urząd Miejski w Piątku, a Burmistrz Piątku napisał do Lenki list i zaprosił ją na zwiedzanie geometrycznego środka  Polski.

To jednak nie koniec tej historii. W ostatnim czasie do Urzędu Miejskiego trafiła niecodzienna przesyłka wypełniona wieloma ręcznie wykonanymi kartkami ze  świątecznymi życzeniami skierowanymi do Burmistrza, pracowników Urzędu i mieszkańców Piątku. Nadawcą tej przesyłki była bohaterka naszej historii ? Lenka  z Kopyści wraz ze swoimi koleżankami i kolegami z klasy.

To bardzo miła niespodzianka. W imieniu własnym, pracowników Urzędu Miejskiego w Piątku oraz Mieszkańców serdecznie dziękuję za pełne ciepła życzenia i kartki. Lenie, jej Rodzicom, koleżankom i kolegom z klasy oraz wychowawcy przesyłamy moc najserdeczniejszych życzeń świątecznych ? zdrowia, radości, odpoczynku w gronie najbliższych, spełnienia marzeń oraz wielu wymarzonych prezentów pod choinką ? mówi Krzysztof Lisiecki, Burmistrz Piątku.

Lenka wraz z Rodzicami otrzymała już zaproszenie do Piątku. W podziękowaniu za kontakt i życzenia Burmistrz Piątku podjął decyzję o zaproszeniu całej klasy Leny wraz z wychowawcą na wycieczkę do Piątku.

–  Na wiosnę, kiedy będzie już ciepło, zapraszamy całą klasę Leny na wycieczkę do Geometrycznego Środka Polski. Miło nam będzie gościć Was w naszej gminie. Mogę zapewnić, że przygotujemy dla Was szereg atrakcji i niespodzianek ? zaprasza Burmistrz Piątku.