18. Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego w podstawówce w Piątku

W piątek 8 lutego w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku odbył się 18. Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Piątek w kategorii: IV ? VI dziewcząt i chłopców, VII ? VIII i III O/G w kat. dziewcząt i chłopców, OPEN oraz o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Piątek w kategorii: kl. I ? III,  w kat . Mama , w kat. Tata.

W otwarciu imprezy rekreacyjno-sportowej uczestniczyli: Przewodniczący Rady Gminy Piątek – p. Daniel Gorący, Prezes LKS ?Malina? Piątek – p. Bogdan Urbanek, Przewodnicząca Rady Rodziców p. Grażyna Grzelak, nauczyciele wychowania fizycznego jako organizatorki przedsięwzięcia p. A. Raj i p. M. Wróblewska, p. K. Korzewski we współpracy z p. dyrektor K. Grabowską, rodzice, uczniowie ich rodzeństwo oraz liczna grupa sympatyków naszego Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego.

W turnieju uczestniczyło 54 zawodników. Imprezę otworzyła p. dyrektor szkoły Krystyna Grabowska. Z ogromną radością i otwartością powitała przybyłych uczestników turnieju. Przypomniała o zasadach fair play podczas rozgrywek, życzyła wspaniałej zabawy.  Pan Przewodniczący Rady Gminy wraz z przewodniczącą Rady Rodziców,  Prezesem Klubu LKS ?Malina? Piątek oraz z dyrektorem szkoły i nauczycielami wychowania fizycznego dokonali oficjalnego otwarcia 18 Rodzinnego Turnieju Tenisa Stołowego życząc udanej zabawy.

WYNIKI 18 RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY GMINY PIĄTEK:

w kategorii RODZIC ? MAMA:

I miejsce ? p. Grzelak Grażyna
II miejsce ? p. Matusiak Karolina
III miejsce ? p. Jątczak Marta

w kategorii RODZIC ? TATA:

I miejsce ? p. Osiecki Krzysztof
II miejsce ? p. Staciwa Piotr
III miejsce ? p. Olejniczak Andrzej

w kategorii KLASY I – III:

I miejsce ?  Mardofel Damian  – kl. III b
II miejsce ? Kacprzak Patryk- kl. II a
III miejsce ? Frankiewicz Szymon  –  III b

WYNIKI 18. RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR WÓJTA GMINY PIĄTEK

w kategorii DZIEWCZĄT  IV ? VI:

I miejsce ?  Marciniak Hanna ? kl. V c
II miejsce ?  Marszałkowska Anna  ? kl. V b
III miejsce ? Jątczak Małgorzata ? kl. V a

w kategorii CHŁOPCÓW  IV ? VI:

I miejsce ?  Walczak Szymon  kl. VI a
II miejsce ? Jagiełło Wojciech   ? kl. VI c
III miejsce ? Banaszczyk Oskar ? kl. V b

w kategorii DZIEWCZĄT VII ? VIII i III O/G

I miejsce ? Gałązka Klaudia ? kl. VII a
II miejsce ? Kunowska Weronika ? kl. III b  O/G
III miejsce ? Banaszczyk Wiktoria  – kl. VII a

w kategorii CHŁOPCY VII ? VIII i III O/G:

I miejsce ? Sokół Paweł  ? kl. VII b
II miejsce ? Błaszczyk Jakub  ? kl. VII a
III miejsce ? Schultz Konard   – kl. VIII b

w kategorii OPEN::

I miejsce ?  Olejniczak Paweł
II miejsce ? Gałczyński Rafał
III miejsce ? Sokół Piotr

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie m.in. p. Piotr Gołek, Bartosz Bartosik wraz z nauczycielami wychowania fizycznego p. A. Raj i p. M. Wróblewską, K. Korzewskim ? dziękujemy.

Imprezie towarzyszyła przesympatyczna atmosfera, emocje sięgały zenitu ? dobry duch walki sportowej towarzyszył zawodnikom i dopingującym zmagania w tenisie stołowym. Każdy pamiętał o przestrzeganiu zasad fair play. Zwycięzcy I miejsca otrzymali puchary, II i III miejsca – medale ufundowane przez Gminę Piątek, Radę Rodziców przy Szkole Podstawowej w Piątku oraz dyplomy.
tekst i foto: SP w Piątku