Pięknie być człowiekiem – eliminacje gminne

Gminna Biblioteka Publiczna w PIĄTKU informuje, że: IX gminne eliminacje konkursu „Pięknie być człowiekiem” odbędą się 28.04. 2022 roku o godz. 9?? w Gminnej Bibliotece (sala konferencyjna Urzędu Miejskiego w Piątku). Do konkursu zgłosiło się 27 uczestników ze Szkół Podstawowych: w Piątku i w Czernikowie.

Powiatowe eliminacje odbędą się 19 maja 2022 roku o godz. 9?? w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łęczycy przy ul. M. Konopnickiej 11a, (czytelnia biblioteki) na który pojedzie 6 najlepszych recytatorów wyłonionych w eliminacjach gminnych.
Finał XLIII konkursu recytatorskiego ?Pięknie być człowiekiem? odbędzie się w Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego w Płocku 11 czerwca 2022 roku, na który pojedzie 6 najlepszych recytatorów z powiatu łęczyckiego.
Zapraszają
Burmistrz Piątku