Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Aplikacja STOP COVID

Aplikacja STOP COVID pomaga w ograniczaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa. Monitoruje otoczenie w poszukiwaniu innych urządzeń, na których jest zainstalowana. ?Zapamiętuje? każde spotkanie, które trwało więcej niż 15 minut i odbyło się w odległości poniżej 2 metrów. Jeśli któryś z użytkowników zachoruje – pozostali, z którymi miał kontakt w ciągu ostatnich 14 dni, otrzymają powiadomienie.

Oprócz tego STOP COVID daje też możliwość wypełniania testów oceny ryzyka zachorowania i prowadzenia dziennika zdrowia.

W aplikacji znajdują się również oficjalne informacje na temat aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa.

Szczegółowe informacje o działaniu STOP COVID – w tym odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, linki do pobrania czy polityka prywatności dostępne są na stronie www.gov.pl

Skip to content