Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Asp. szt. Sebastian Kieliszek z Piątku najlepszym kierownikiem rewiru dzielnicowych w Łódzkiem!

Asp. sztab. Sebastian Kieliszek reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Łęczycy jest najlepszym kierownikiem rewirów dzielnicowych w województwie łódzkim. Gratulujemy!

 

Rozstrzygnięty został XI Finał Eliminacji Wojewódzkich Zawodów Policjantów Dzielnicowych ?Dzielnicowy Roku?. Dzielnicowi oraz kierownicy rewirów dzielnicowych reprezentujący komendy miejskie i powiatowe z województwa łódzkiego rywalizowali o miano Dzielnicowego Roku 2018.

Najlepszym kierownikiem rewirów dzielnicowych w Łódzkiem okazał się asp. sztab Sebastian Kieliszek z KPP w Łęczycy (Rewir dzielnicowych w Piątku!!!).
Rywalizujący ze sobą kierownicy musieli rozwiązać policyjny test wiedzy ogólnej oraz wykazać się umiejętnościami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Konkurs jest formą doskonalenia zawodowego policjantów pełniących służbę dzielnicowego. Funkcjonariusze w ten sposób poszerzają swoją wiedzę i doskonalą umiejętności, aby jak najlepiej pomagać i służyć społeczeństwu.

Policjanci, którzy zajęli dwa czołowe miejsca reprezentować będą garnizon łódzki w Ogólnopolskim Finale Zawodów Policjantów Dzielnicowych ?Dzielnicowy Roku? w Szkole Policji w Katowicach, który odbędzie się 23-26 października 2018 r. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

tekst i foto: Justyna Sobczak – leczyca.naszemiasto.pl

Skip to content