Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Bezpłatne konsultacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego we współpracy z Urzędem Gminy w Witoni organizuje Mobilny Punkt Informacyjny na temat Funduszy Europejskich i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (dalej: MPI).

W związku z powyższym, zapraszam na bezpłatne konsultacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) oraz możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, które odbędą się w dniu 17 kwietnia 2023 r. w godzinach 08.30 – 11.00 w Urzędzie Gminy w Witoni (ul. Stefana Starzyńskiego 6A, 99-335 Witonia) w formie dyżuru Specjalisty ds. Funduszy Europejskich.

Podczas indywidualnych konsultacji każdy otrzyma informacje m.in. na temat realizacji projektu w formule PPP, dobrych praktyk PPP, środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych, a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich. Przedstawimy możliwości dofinansowania na realizacje własnych pomysłów oraz wyjaśnimy zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych. Zachęcamy wszystkich mieszkańców z Państwa obszaru działania do spotkania się ze Specjalistą ds. Funduszy Europejskich.

Wszystkie informacje znajdują się na stronach: www.rpo.lodzkie.pl, www.funduszeeuropejskie.gov.pl w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach. W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt z Aleksandrą Nykiel, e-mail: aleksandra.nykiel@lodzkie.pl, tel. 42 663 31 07.

Jacek Kaźmierski
Zastępca Dyrektora
Departamentu Polityki Regionalnej

plakat

Skip to content