Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Bezpłatne webinarium ?Bądź aktywną Mamą, aktywnym Tatą”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. ?Bądź aktywną Mamą, aktywnym Tatą?. Celem webinarium jest omówienie dokumentacji konkursowej w ramach Działania X.1. Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Nabór wniosków skierowany jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych realizacją projektów obejmujących zatrudnienie niań.

Webinarium odbędzie się 23 sierpnia 2022 roku w godz. 10:00 ? 11:00.

Link do zapisówhttps://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5622-webinarium-pn-badz-aktywna-mama-aktywnym-tata.

Skip to content