Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Zaproszenie do udziału w konkursie fotograficznym

Lubisz robić zdjęcia i dostrzegasz walory przyrodnicze województwa łódzkiego? Jeśli tak to nasz konkurs jest idealny dla Ciebie! Do udziału w konkursie zaprasza marszałek województwa łódzkiego.

Wystarczy zrobić zdjęcie ukazujące piękno przyrody województwa łódzkiego i wysłać zgłoszenie. Termin na przysłanie zdjęcia konkursowego i formularza upływa 30 września br. Pula nagród wynosi aż 17 tys. zł.

Szczegóły konkursu oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej: https://wlop.gmsynergy.com.pl/

Konkurs jest organizowany w ramach nowego projektu ?Województwo Łódzkie Ogrodem Polski?. Jego celem jest popularyzacja wiedzy ogrodniczej i ekologicznej wśród naszych mieszkańców i zachęcanie ich, a także samorządów, do aranżacji terenów zielonych: parków, skwerów, alei kwietnych czy ogrodów deszczowych.

Skip to content