Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Bezpłatne wycieczki dla mieszkańców województwa łódzkiego

Trwają zapisy na bezpłatne wycieczki do najpiękniejszych przyrodniczo miejsc naszego regionu. Wycieczki organizowane są w ramach projektu ?Województwo Łódzkie Ogrodem Polski?, którego inicjatorem jest marszałek Grzegorz Schreiber.

Bogatą ofertę wyjazdów kierujemy do mieszkańców województwa łódzkiego. Na uczestników wycieczek czeka moc atrakcji oraz poczęstunek.

Wystarczy zgłosić się  poprzez stronę internetową www.wycieczki.gmsynergy.com.pl

Szczegółowe programy wycieczek oraz harmonogramy dostępne są na stronie www.wycieczki.gmsynergy.com.pl  – pod formularzem zgłoszeniowym.

Z uwagi na ograniczoną liczę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

?Województwo Łódzkie Ogrodem Polski? to projekt realizowany z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. Projekt ten to szereg działań mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców województwa łódzkiego, ich edukację i rozwój regionu.

Skutkiem tych działań będzie zazielenienie województwa, poprawa estetyki przestrzeni publicznej, bezpieczeństwa środowiskowego miast oraz wsi. Przyczyni się to również do rozwoju turystycznego regionu.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Skip to content