Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Cegiełka na budowę Domu Hospicyjnego dla Dzieci chorych na raka

zbiórka środków na hosppicjum dla dzieci

W dniach od 10 do 22 grudnia 2020r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Piątku trwała akcja zbiórkowa na budowę Domu Hospicyjnego dla Dzieci chorych na raka w Zaleszanach. W taki sposób społeczność szkolna pragnęła wesprzeć Fundację ?Z Serca Dla Serca?. Zbiórka przypadła na okres zdalnego nauczania.

Puszka, do której zbierano datki znajdowała się przy wejściu do szkoły. Każdy, kto zasilił akcję datkiem był obdarowany słodkim upominkiem, który wykonały uczennice z klasy VII c: Bartosiak Alicja, Brodowicz Izabela, Malinowska Michalina, Marciniak Hanna, Niewiadomska Maja, Wodzyńska Amelia.

Fundację ?Z Serca Dla Serca? społeczność podstawówki w Piątku wsparła kwotą: 652 zł 70 gr. Kwota została już przelana na konto Fundacji.

Opiekunowie wolontariatu to nauczycielki: p. Dorota Pałczyńska, p. Agnieszka Sobór, p. Bożena Szymczak. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji.

tekst i foto: SP w Piątku

Skip to content