Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Dzień otwarty w Szkole Podstawowej w Czernikowie

Dnia 27 marca 2019r. o godzinie 10:30 w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Czernikowie odbyły się Dni Otwarte Szkoły i Oddziału Przedszkolnego.
Na specjalne zaproszenie tego dnia zawitali do szkoły najmłodsi goście wraz ze swoimi rodzicami. Podczas uroczystości maluchy oraz ich rodzice mogli podziwiać talent wokalny i aktorski uczniów podstawówki w Czernikowie. Jako pierwsi na scenie pojawili się najmłodsi, grupa Sówek przygotowana przez p. P Roguzińską wystąpiła w Wiosennym Przedstawieniu, grupa Pszczółek pod kierunkiem p. M. Zwierzchowskiej zaprezentowała Kopciuszka w wersji na wesoło, uczniowie klasy II i III wraz z p. E. Kucharską przygotowywali przedstawienie pt. Królewna Śnieżka. Nn koniec wystąpili laureaci szkolnego konkursu Mam Talent. Wszystkim uczestnikom imprezy bardzo podobały się występy, za co aktorzy otrzymali gromkie brawa. Po uroczystości zaproszeni goście oraz ich rodzice przeszli obejrzeć szkołę, na maluchy czekał już słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzień dla wszystkich uczestników przyniósł wiele wrażeń.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content