Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Eliminacje gminne 46. Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W środę, 15 marca w sali OSP w Piątku obyły się gminne eliminacje 46. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ?Młodzież zapobiega pożarom?. Wzięło w nich udział 20 uczestników ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu gminy Piątek. Turniej przebiegał pod czujnym okiem jury w składzie: Bogusław Foks – Przewodniczący, Katarzyna Gałązka – Sekretarz, Janina Wejt-Świątkiewicz – Członek i Paweł Pożuczek – Członek.

W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:
I grupa wiekowa (uczniowie klas I-VI szkół podstawowych):
1. Anna Bartosiak
2. Jakub Kacprzak
3. Wiktor Kucharczyk

II grupa wiekowa (uczniowie klas VII-VIII) szkół podstawowych:

1. Szymon Woźniak
2. Kamil Gawryszczak
3. Oliwer Stróżewski

III grupa wiekowa (uczniowie szkół ponadpodstawowych)

1. Bartosz Kasiński
2. Krzysztof Wasilewski
3. Mikołaj Niewiadomski

Uczestnicy konkursu, którzy w poszczególnych kategoriach wiekowych zajęli miejsca na podium otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Piątek, zaś pozostali uczestnicy ? gadżety promocyjne. Wszystkim serdecznie gratulujemy!
Uczniowie, którzy zajęli 1 i 2 miejsca będą reprezentować Gminę Piątek na szczeblu powiatowym Turnieju. Życzymy powodzenia!

Skip to content