Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Ferie uczniów Szkoły Podstawowej w Czernikowie

W czasie tegorocznych ferii zimowych dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego  w Czernikowie miały możliwość ciekawie i pożytecznie spędzić wolny czas. Zorganizowany został wyjazd do Aquaparku w Kutnie. Był to dzień wspaniałych atrakcji : zjeżdżalnie, jacuzzi, baseny. Każdy mógł znaleźć dla siebie to, co lubi. Tego typu zajęcia okazały się dla niejednego okazją do sprawdzenia swoich możliwości w nowych dyscyplinach sportowych, ale również do przełamywania barier i podnoszenia poziomu swoich umiejętności oraz wytrzymałości fizycznej. Zajęciom towarzyszyła radość, zdrowa rywalizacja i kultura sportowa.
Drugiego dnia zaplanowano wyjazd do kina Cinema City w Łodzi na film  ? Mija i biały lew?.
Przed seansem młodzi widzowie zaopatrzyli się w ?kinowy zestaw? , czyli popcorn i colę. Dzieci były zachwycone projekcją filmu. Najważniejsze jednak było to, aby spędzić miło i radośnie czas wolny od zajęć szkolnych i z nową energią wrócić do codziennych obowiązków.

Dziękujemy paniom: Ewie Topińskiej, Ewelinie Kucharskiej, Milenie Zwierzchowskiej                     i Joannie Śliwińskiej za sprawowanie opieki i czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci podczas wyjazdów.
tekst i foto: SP w Czernikowie

Skip to content