Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Finał Szlachetnej Paczki u piątkowskich przedszkolaków

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce, dzięki któremu już od blisko 20 lat niesiona jest pomoc tym, którym zabrakło ?życiowego? szczęścia. Potrzebujący otrzymują wsparcie a wraz z nim – nadzieję na wyjście z trudnej sytuacji i impuls do działania. Od 6 do 8 grudnia trwał Weekend Cudów – jedno z najpiękniejszych świąt dobroczynności w Polsce. W tych dniach przygotowywane od tygodni ?Szlachetne Paczki? trafiły do wszystkich potrzebujących, włączonych do 19. edycji programu.
Gminne Przedszkole im. Jana Pawła II w Piątku  po raz kolejny skutecznie włączyło się w akcję i tym samym sprawiło ogromną radość jednej z Rodzin z terenu naszej gminy. W dniu 6 grudnia ?Szlachetna Paczka? od przedszkolaków składająca się aż z 17 kartonów przekazana została wytypowanej Rodzinie.
Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do osiągnięcia tego szczytnego celu. Dzieciom i Rodzicom za szczodrość, Pani Dyrektor za patronat, Nauczycielkom za prowadzenie zbiórki, Paniom z administracji i obsługi Przedszkola za pomoc przy pakowaniu oraz Paniom Joannie Jędrzejczyk i Patrycji Karolewskiej za pomoc w dostarczeniu ?Szlachetnej Paczki? Rodzinie – dziękują koordynatorki akcji w Gminnym Przedszkolu im. Jana Pawła II w Piątku.
tekst i foto: Przedszkole w Piątku

Skip to content